Wednesday, April 08, 2015

Artık Instagram'da Pigmelerle Dans Ediyorum: pigmelerle.dans

Yazmıyorum ve burada sizlerle buluşmayı özlemiyorum sanıyorsanız, çooooook yanılıyorsunuz...
En son yazdığımdan bu yana yine çok şey değişti, yine bi sürü macera yaşandı, iş değiştirildi, sevilenler kaybedildi, bi sürü şey oldu.
Ama artık tamamen işimi bırakıp -nasıl bıraktığımı da burda mı anlatsam, sonra kitapta mı anlatsam bilemedim şimdi- tamamen safari, fotoğraf ve kitap üzerine yoğunlaşmaya karar verdim. Ve 5 aydır sadece sevdiğim şeyleri yapmaya özen gösteriyorum.
Bu arada Aralık ayında sonunda ısrarlara dayanamayıp ilk android telefonumu da alıp instagramın derin dünyasına ben de daldım. Orda biraz eskiden, çokça bugünlerde ne yaptığımı görebilirsiniz. Kullanıcı adım tabii ki pigmelerle.dans!
Buluşmak dileğiyle...
Bu arada gerçekten buluşabiliriz. Artık düzenlediğim safarilere -başta Uganda olmak üzere, Kenya, Tanzanya ve Etiyopya- kendim rehberlik yapıyorum. Benim safarim değil mi istediğim gibi gezerim, gezdiririm :)4 comments:

kataskopos said...

hocam merhabalar. ben bursadan ugandaya gelmek istiyorum. internette bir süre araştırdım. tam bir uganda turu yok ve tur ücretleri çok yüksek. nasıl gelinir, nasıl gezilir, neler yapılması gerekiyor bana bilgi verme imkanınız var mı? tabi birde birkaçgün ugandada kalmak kaç tlye mal olur? ben coğrafya öğretmeniyim. eğer bir dönüş yaparsanız çok makbule geçer. teşekkürler..

gezilecek yerler said...

elinize sağlık cok güzel bir yazı olmuş

kataskopos said...

ugandayı nasıl gezebilirim?

Afrika said...

Afrika biraz zorlu bir coğrafya olmasına rağmen insanları sıcak ve özel. Yazınızı keyifle okudum teşekkürler.