Monday, February 18, 2008

Little Miss Seven


Yakinda terorist, suikastci, dunya karate sampiyonu, 200 gramlik bas belasi, ucan sincap, otopark guzeli, seri katil, karincayiyen Seven hanim`in -a.k.a. Kato veya Rambo- maceralarini anlatmaya baslayacagim. Su fotograftaki haline bi bakin nasil anormal seyler yasadigimizi anlayacaksiniz zaten :)

Kopeklerimiz gibi bu kedi de pek normal cikmadi. Hepimiz birbirimize cektik galiba diye dusunmeden edemiyorum...

4 comments:

Lapis lazuli said...

Kenarindan kesip yapistirmadiysaniz o legeni o agaca oyle gecirmeyi nasil becerdiniz diye merak ettim ben ;)

abk said...

Yaklaşık 15 dakika fotografı inceleyip o kedinin ne yapmaya çalıştığını anlamaya uğraştım. Ama yok, çözemedim. Yazın da öğrenelim bari....:))

deryik said...

teyzemin büyük boy poşetlere girip içinde kendi kuyruğunu kovalayan, sandalyenin sırtına asılı dururken takla atarak düşen, tuvalet kumunu eliyle havaya atan ve altında durup üstüne yağmasını bekleyen, yapay çam ağacının en üst dalına oturup süsleri aşağıya atan bi kedisi var. ama o kedi bile böyle bir sahneyi hayal edemezdi.

tuhaf kapanış cümlem: ben bazen seni özlüyorum meltem. tanışmıyoruz evet. ama oluyo bi şekilde... mesela aşağıda bi yerlerde masailerden bahsetmişsin. sonra ben doğal park gelirinden mahrum kalan yerli halkları okuyorum, afrikada, latin amerikada.. eh, aklıma düşüyosun. meltem olsa ona da göstersem, konuşsak diyorum. sonra senden bi yorum geliyo, çok mutlu oluyorum.

ankara 20-30 cm kar altında. her yer karlı aslında. okul tatilleri mevsimi. aklına düşerse buralar, bil ki mevsimi değil :)

bu arada, üç renkli kediler dişi olur diye biliyorum ben. doğru mu bildim? :)

sevgiler

pigmelerle.dans.eden said...

Seven hamfendi, disi.

Lapis,
legeni ortadan ve kenarindan kesip sonra isttigimiz demir bi telle delerek, o teli fiyonk atarak bagladik agaca.

Deryik, 30 Mayis`ta Ankara`dayim. Umarim sen de orada olursun. Hani ne bilim gorusmek istersen :)