Tuesday, May 22, 2007

Olacak o kadar????

Lutfen birisi bana bunun bir komedi filminden alinti oldugunu soylesin!!!! Bu adam da Levent Kirca desin! `Olacaaaak, olacaaaak, olacak o kadaaarr` desin... Lutfen Oya Basar da cikiversin bi koseden!!!

O kadar olacaksa bile, bu kadar da olmaz ki! - ben nasil cumle kuracagimi da sasirdim yahu!-

9 comments:

SELEN said...

Evet bende katiliyorum keske bu olanlarin,yazilanlarin hepsi bir komedi filminden bolumler olsaydi.Ne acidir ki bunlar Turkiye'nin gercegi.Bazilari bunun gibileri ciddiye bile alip ona gore davraniyor.

Sevgi Küçük said...

ne yazık ki... :(

Elif said...

Ben bu blogu cok cok sevdim! Derhal linkliyorum. :o)

www.elifsavas.com/blog

Anonymous said...

eee..hangi esle birlikte olacakmis??

barış said...

çok kötü bişey :(

figen said...

bende sorunun cevabını merak ettim. sorana da cevaplayana da allah akıl versin diyorum yuh.

... said...

soyle bir varsayimda bulunabiliriz aslinda polyannacilik oynamak adina: aslinda bu soruyu soran adamcagiz -erkek oldugunu varsayiyoruz- birden fazla evlilik yapmis, ayrilmis, yapmis, ayrilmis da Allah katinda hangisi esas karisi sayilir megersem onu sorarmis gariban...ya anlasamayip ayrildiklarindan birine denk gelirse???? yoksa islami evilik yapip da hanimlari siraya dizdiginden degil ;-p
Figen ne guzel yuh demis ama... Bayildim :)

BALDAN TATLI said...

Maalesef canım ülkemde böyle garip yaratıklar var. Oldukları içinde ülkem bu halde. Yazık ki böyle düşünen kişiler canım ülkemin üniversitelerinde ve mevkilerinde yer sahibi kişiler. Bu kanal'da aynı zihniyette. Ama yedirilmez, yiyemezler. Öyle sanıyorlar. Yiyebiliriz sanıyorlar. Sanıyorlarki kadınları ezebiliriz. Yok öyle yağma.

Bloğunuzu gezinirken buldum. Bu internet çok uzakları çok yakınlaştırabiliyor. Bloğunuzu bloğuma eklemek isterim. Gelip ziyaret ettiğinizde cevabınızı iletirseniz sevinirim. Sevgiyle kalın..

Aybige-Kedi Defteri said...

Bu sene ben de ramazan döneminde benzerlerine rastlayıp ağzım açıp baktım. İki tane de benim gördüklerimden:
Soru1: Kocam benimle birlikte olduktan sonra abdest almıyor, onun bulunduğu odada kıldığım namaz kabul olur mu?
Soru2: Zamanında arkadaşımdan borç almıştım, öldü, ailesine de ulaşamıyorum.Arkadaşımın iki eli ahirette yakama yapışır mı?
Nasıl ama? :)